• O nás Felix a spol.
 • Nabízíme Naše služby
 • Náš tým Lidé ve Felix a spol.
 • Aktuálně Novinky a Pro bono
 • Kontakt Kariéra u Felix a spol.

 • Mgr. Tomáš Pekárek novým společníkem AK Felix a spol.

  01. 03. 2016

  Novým společníkem Advokátní kanceláře Felix a spol. se od února 2016 stává Mgr. Tomáš Pekárek, který s kanceláří spolupracuje již od roku 2003. V minulosti dosáhl řady úspěchů v oblastech korporátního práva, realit a developmentu.

  images

  Tomáš Pekárek promoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2003. V tomtéž roce nastoupil jako advokátní koncipient do advokátní kanceláře Felix a spol., v níž od roku 2006 působil jako asociovaný advokát. Těžištěm Tomášovy praxe jsou transakce v oborech nemovitostí, financování a M&A. Jako hlavní právní poradce britského nemovitostního fondu asistoval při více než dvou desítkách akvizic nemovitostí v České republice a na Slovensku. V současnosti zastupuje významnou private equity společnost při jejích tuzemských developerských projektech, které patří k největším na trhu. Klienti na Tomášovi oceňují zejména jeho efektivitu a schopnost poskytovat praktické a obchodně orientované rady.

  "Tomáš Pekárek je zkušený advokát, který v minulosti řídil v rámci kanceláře řadu týmů a projektů. Často pracuje pro zahraniční klienty nebo na kauzách s mezinárodním prvkem, při kterých osvědčuje výbornou znalost anglického jazyka. Vždy se také aktivně podílel na rozvoji kanceláře a budování jejího dobrého jména. Jsem přesvědčen, že jej v nové pozici čekají další profesní úspěchy.“ uvedl Roman Felix, řídící partner Felix a spol.

  Tomáš Pekárek je ženatý, má tři děti, mezi jeho koníčky patří cyklistika, lyžování a turistika.

  Další aktuality

  Archiv aktualit