• O nás Felix a spol.
 • Nabízíme Naše služby
 • Náš tým Lidé ve Felix a spol.
 • Aktuálně Novinky a Pro bono
 • Kontakt Kariéra u Felix a spol.

 • Účast na akcích v rámci pro bono aktivit

  09. 06. 2017

  Na přelomu května a června 2017 se zástupci naší kanceláře zúčastnili několika akcí pořádaných neziskovými organizacemi, jejichž činnost AK Felix a spol. podporuje v rámci svých pro bono aktivit.

  29. května JUDr. Antonín Novák a JUDr. Ivan Roubal navštívili slavnostní předání Ceny Olgy Havlové Výborem dobré vůle Nadace Olgy Havlové v Černínském paláci. Ocenění za rok 2017 získala Naděžda Nováková, předsedkyně ROSKA Ostrava. Sešly se nám tak vlastně dva podporované subjekty, neboť již více než deset let finančně přispíváme právě i pražské regionální organizaci společnosti pro podporu pacientů s roztroušenou sklerózou.

  V úterý 30. května se v Lucerně uskutečnilo předávání Ceny Gratias Tibi 2017. Na čtvrtém ročníku akce Člověka v tísni oceňující společensky prospěšné projekty mladých lidí od 6 do 30 let reprezentoval naši kancelář Mgr. Jaroslav Tajbr s manželkou Marikou. Cenu letos získali Chlapci z Těrlicka v kategorii Základní školy, v kategorii Střední školy projekt Revoluce na střední a v kategorii Do 30 let projekt ZVOL SI INFO.

  Člověk v tísni také v červnu oslavil 25 let své existence a my můžeme s hrdostí říci, že po nemalou část této doby patří Felix a spol. advokátní kancelář mezi podporovatele humanitární i osvětové činnosti této organizace. Oslavy, která se konala 8. června v Pražské křižovatce, se za naši kancelář zúčastnil JUDr. Tomáš Homola s manželkou Hanou. Všem pracovníkům Člověka v tísni přejeme hodně štěstí a energie do dalších projektů!

  Další aktuality

  Archiv aktualit