• O nás Felix a spol.
 • Nabízíme Naše služby
 • Náš tým Lidé ve Felix a spol.
 • Aktuálně Novinky a Pro bono
 • Kontakt Kariéra u Felix a spol.

 • Setkání významných právniček 2018 - poprvé v ČR

  29. 11. 2018

  8. listopadu 2018 se konal první ročník Setkání významných právniček a to ve velmi zajímavých prostorech divadla Jatka78. Advokátní kancelář Felix a spol. na setkání reprezentovaly Jana Felixová, Eva Veselá a Marie Marková, dále se setkání zúčastnily Hana Homolová, Michaela Ulrychová a Andrea Felixová. Program byl velmi zajímavě koncipován a diskutovalo se především o postavení žen nejen v advokacii.

  K tomuto tématu se vyjádřila i Jana Felixová, které otázku položil moderátor akce Jaroslav Kramer: „Co by podle Vás pomohlo k ještě většímu uplatnění žen na vedoucích pozicích v rámci advokacie?“

  „Za správné považuji prosazovat do pozic řídících advokátů a dalších organizačních pracovníků osoby se schopností rozpoznat mezi mladými kolegyněmi a kolegy ty, kteří mají potenciál se uplatnit nejen při poskytování služeb klientům, ale i v rámci mnoha dalších společenských či sociálních aktivit nezbytných pro chod každé advokátní kanceláře. A pak určitě platí, že v jednotě je síla. Pokud se advokátky budou v rámci jednotlivých kanceláří a také napříč celým advokátním stavem vzájemně podporovat a inspirovat, pak to jistě přispěje i k většímu uplatnění žen na vedoucích pozicích v rámci advokacie a celkovému respektu vůči nim. V tomto ohledu jsou přínosná i různá setkání a akce jako např. „Setkání významných právniček“, kde si advokátky mají možnost vyměnit své názory a zkušenosti.“ Jana Felixová, advokátka a partnerka kanceláře Felix s pol.

  Linkedin 1

  Příloha

  Stáhnout přílohu

  Další aktuality

  Archiv aktualit