• O nás Felix a spol.
 • Nabízíme Naše služby
 • Náš tým Lidé ve Felix a spol.
 • Aktuálně Novinky a Pro bono
 • Kontakt Kariéra u Felix a spol.

 • Právnický ples 2019

  03. 04. 2019

  AK Felix a spol. byla v rámci dlouhodobé spolupráce se spolkem „VŠEHRD“ partnerem „Právnického plesu 2019“ Akce se konala v sobotu 23. března 2019 v Obecním domě a naši kancelář reprezentoval Mgr. Adam Felix, LL.M.

  Právnický ples Spolku českých právníků Všehrd je tradiční vrcholnou událostí roku pro právnickou obec i širokou veřejnost. Setkávají se zde přední osobnosti české advokacie, justice, právnických profesních komor, akademické obce i veřejného života. Výtěžek z letošního plesu bude věnován na další rozvoj interiéru budovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy, který by měla určit architektonická soutěž. Významnost akce podtrhuje i udělení záštity předsedou Ústavního soudu ČR JUDr. Pavlem Rychetským, dr. h. c., Mgr. Janem Chabem, radním hl. m. Prahy a JUDr. Janem Kněžínkem, Ph.D., ministrem spravedlnosti.

  Díky podpoře partnerů a usilovné práci členů Spolku a podpoře Právnické fakulty patří Právnický ples mezi nejvýznamnějšími kulturní události v Praze. V rámci plesu 2019 byl ve třech sálech připraven bohatý program, který moderoval legendární Alexander Hemala. Vystoupil Západočeský symfonický orchestr z Mariánských lázní, orchestr Karla Vlacha, Jan Smigmátor, Dasha, Martin Chodúr a další. Pro všechny účastníky plesu připravila naše kancelář praktický dárek v podobě vitamínů na ranní restart, za což jsme sklidili pozitivní ohlas a pochvalu za nápaditost.

  Fotogalerie„ZDE“

  Další aktuality

  Archiv aktualit