• O nás Felix a spol.
 • Nabízíme Naše služby
 • Náš tým Lidé ve Felix a spol.
 • Aktuálně Novinky a Pro bono
 • Kontakt Kariéra u Felix a spol.

 • 25. Sympozium EDI (Elektronická výměna dat a e-Business)

  05. 06. 2019

  25. Sympozium EDI zahájil ve čtvrtek 30. května v sídle Hospodářské komory prezident HK ČR Vladimír Dlouhý. Felix a spol. advokátní kancelář byla partnerem akce, reprezentoval nás JUDr. Jakub Morávek, Ph.D. a Ing. Michaela Ulrychová. Tématem konference bylo efektivní využívání elektronické komunikace v obchodních vztazích.

  JUDr. Morávek jako přední specialista na ochranu osobních údajů se ve svém vstupu věnoval aktuálnímu tématu GDPR z hlediska praxe. Se svými příspěvky se konference dále zúčastnili zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva vnitra, Ministerstva pro místní rozvoj.

  Pokud Vás zajímá oblast GDPR a chcete se dozvědět více o zákonu o zpracování osobních údajů, který nabyl účinnosti 24. dubna 2019, pak si přečtěte aktualitu „ZÁKON O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ“ anebo se přihlaste na další z řady tematicky zaměřených snídaní s právem pořádaných kanceláří Felix a spol. s názvem „Téměř po roce od platnosti obecného nařízení nabyl účinnosti doprovodný zákon o zpracování osobních údajů, víte co to pro Vás znamená?“ Snídaně se uskuteční v pátek 21. června od 8:30 do 11:00 hodin v sídle advokátní kanceláře Felix a spol. (U Nikolajky 5, Praha 5). Máte-li zájem se snídaně zúčastnit, napište nám na adresu snidane@akf.cz do pondělí 17. června 2019.

  Příloha

  Stáhnout přílohu

  Další aktuality

  Archiv aktualit