Konference Legalink ve Stockholmu

Předchozí

18.06.2024 11:09

Na setkání členů mezinárodní sítě Legalink, které se konalo ve dnech 6. až 8. června 2024 ve Stockholmu, reprezentoval advokátní kancelář Felix a spol. Mgr. Tomáš Pekárek, advokát a partner kanceláře. Hostitelem a organizátorem byla švédská advokátní kancelář Hellström Advokatbyrå.

Konference Legalink ve Stockholmu

Mgr. Tomáš Pekárek k účasti uvedl: „Setkání ve Stockholmu bylo přínosné po všech stránkách. S kolegy jsme diskutovali aktuální témata z jejich právní praxe. Zajímavé byly zejména praktické poznatky s využitím AI v advokacii, zkušenosti kolegů z jednotlivých zemí byly velmi rozdílné. Důležité je i budování osobních a profesních vztahů. Setkání se účastnili zástupci členských kanceláří z více než 100 zemí. Většinu z nich již osobně znám, včetně jejich profesního zaměření. To mi dává možnost se v případě potřeby osobně obrátit na konkrétního kolegu s žádostí o součinnost v oblasti jeho expertízy. Díky tomu již v minulosti dokázala naše kancelář pro klienty v zahraničí úspěšně vyřešit i urgentní právní záležitosti.“

Akce sítě Legalink jsou vždy nejen intenzivní a bohaté na odborné informace, ale poskytují také skvělou příležitost pro navázání osobních a byznysových kontaktů. Zástupci advokátních kanceláří z celého světa zde diskutují o aktuálních právních otázkách a trendech, čímž se prohlubuje vzájemné propojení.