PŘIJMEME ASISTENTKU-RECEPČNÍ

Předchozí Následující

11.04.2022 10:49

PŘIJMEME ASISTENTKU-RECEPČNÍ

Hledáte pracovní příležitost v přátelské firmě sídlící na Andělu? Zvládnete s úsměvem vyřešit jakoukoliv situaci? Je na Vás spoleh a ve svých věcech máte pořádek? Máte rád/a pestrou práci a rád/a spolupracujete v týmu? Pak se těšíme, až se s Vámi setkáme a popovídáme si o možné spolupráci.

Jsme renomovaná advokátní kancelář s více jak pětadvacetiletou tradicí se stálým týmem právníků a sekretariátem, jehož řady bychom rádi rozšířili.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
Hledáme člověka, který má organizační schopnosti a nad svou prací přemýšlí, nemá problém se základní komunikací v aj, umí pracovat ve wordu, je samostatný, ale nebojí se zeptat, když tápe. Neočekáváme samostatnost ihned, ale očekáváme chuť učit se novým věcem a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Zajištění plynulého chodu kanceláře, administrativní podpora právníků, správa datových schránek a ověřovacích knih, konverze dokumentů, zadávání lhůt, spisová agenda, obsluha recepce a uvádění návštěv, zajištění občerstvení, pochůzky, objednávky pro kancelář.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?
Zajímavé finanční ohodnocení- NÁSTUPNÍ MZDA  30 – 32 000 Kč s garancí dalšího platového růstu, roční odměny, pracovní den budete trávit v moderních prosvětlených kancelářích, ke standardu patří klimatizace, plně vybavená kuchyně a jídelna, venkovní terasa se zahradou, benefity – stravenky Ticket Restaurant ve výši 150Kč / den, občerstvení na pracovišti, penzijní připojištění, v rámci roku až 5 dní placeného volna nad rámec dovolené.

PRACOVNÍ DOBA – směnný provoz, 3x v týdnu 8:00-16:30, 2x v týdnu 9:30-18:00.

Nástup 1.7.2022

Když nám pošlete Vaše CV s fotkou, rádi Vás pozveme na kávu a promluvíme si o možnostech budoucí spolupráce. Pošlete nám své CV na miroslava.radkova@akf.cz