Administrativní pracovnice / pracovník pro čerstvé absolventy SŠ

Předchozí Následující

Administrativní pracovnice / pracovník pro čerstvé absolventy SŠ

Končíte střední školu a chcete začít pracovat v administrativě?   Chcete rozvíjet své schopnosti v přátelské a stabilní firmě?

Pak se těšíme, až se s Vámi setkáme!

Felix a spol. advokátní kancelář s.r.o. nabízí smysluplnou a inspirativní práci. Jsme renomovaná advokátní kancelář sídlící na Andělu, se stálým týmem právníků a sekretariátem, jehož řady bychom rádi rozšířili.

Jak si Vás představujeme?

Přijmeme absolventku / absolventa ŠŠ, který má organizační schopnosti a nad svou prací přemýšlí, nemá problém se základní komunikací v angličtině, umí pracovat ve Wordu, je samostatný, ale nebojí se zeptat, když tápe. Neočekáváme samostatnost ihned, ale očekáváme chuť učit se novým věcem a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Na co se u nás můžete těšit?

Zajímavé finanční ohodnocení: nástupní mzda 28 000 Kč, po zkušební době 30 000 Kč s garancí dalšího mzdového růstu, roční odměny.

Další benefity: stravenky Ticket Restaurant 150 Kč/den, v rámci roku až 5 dní placeného volna nad rámec dovolené, penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti.

Svůj pracovní den budete trávit v moderních prosvětlených kancelářích, kde ke standardu patří klimatizace, plně vybavená kuchyně, jídelna a venkovní terasa se zahradou.

Kontaktujte nás ještě dnes, zašlete nám své CV s fotografií na miroslava.radkova@akf.cz   (GSM:724 558 500)

Začít můžete hned, ale můžeme se domluvit i na pozdějším nástupu.

Více o nás na www.akf.cz