Recepční / dlouhodobá brigáda

Předchozí

Nástup ihned

Recepční / dlouhodobá brigáda

Hledáte dlouhodobou brigádu v centru Prahy? Milujete pestrou práci a spolupráci v týmu? Zvládnete s úsměvem vyřešit jakoukoliv situaci? Pak se těšíme, až se s Vámi setkáme!

Jsme renomovaná advokátní kancelář s více jak třicetiletou tradicí se stálým týmem právníků a sekretariátem, jehož řady bychom rádi rozšířili.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
Hledáme brigádníka, ideálně studenta / studentku VŠ, který/á má organizační schopnosti a nad svou prací přemýšlí, nemá problém se základní komunikací v aj, umí pracovat ve wordu a zná základy excel, je samostatný/á, ale nebojí se zeptat, když tápe. Neočekáváme samostatnost ihned, ale očekáváme chuť učit se novým věcem a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí. Očekáváme pečlivost, diskrétnost, flexibilitu a loajalitu.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Zajištění plynulého chodu recepce a přijímání návštěv, vyřizování příchozích a odchozích hovorů, zpracování došlé pošty, pochůzky.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

Na moderní pracovní zázemí v centru Prahy u metra Anděl, odměnu 150 Kč za hodinu (DPČ), pracovní dobu dle dohody, parking pro kola, občerstvení na pracovišti.

PRACOVNÍ DOBA: 3-4 dny v týdnu, pracovní doba přizpůsobená studijním povinnostem

Nástup ihned.

Pošlete nám své CV s fotkou, rádi Vás pozveme na kávu a promluvíme si o možnostech budoucí spolupráce:  miroslava.radkova@akf.cz