Asistent/-ka – Recepční

Následující

Nástup kdykoliv po dohodě.

Hledáte pracovní příležitost v centru Prahy? Milujete pestrou práci a spolupráci v týmu? Zvládnete s úsměvem vyřešit jakoukoliv situaci? Pak se těšíme, až se s Vámi setkáme a popovídáme si o možné spolupráci.

Asistent/-ka – Recepční

Jsme renomovaná advokátní kancelář s více jak třicetiletou tradicí, se stálým týmem právníků a sekretariátem, jehož řady bychom rádi rozšířili.

Jak si Vás představujeme?

Máte organizační schopnosti a nad svou prací přemýšlíte, nemáte problém se základní komunikací v angličtině, umíte pracovat ve Wordu, jste samostatný, ale nebojíte se zeptat, když tápete. Neočekáváme samostatnost ihned, ale očekáváme chuť učit se novým věcem a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Na co se u nás můžete těšit?

Zajímavé finanční ohodnocení, pracovní den budete trávit v moderních prosvětlených kancelářích, kde ke standardu patří klimatizace, plně vybavená kuchyně a jídelna, venkovní terasa se zahradou, benefity – Multisport karta, stravenky Ticket Restaurant, občerstvení na pracovišti, penzijní připojištění. Začít můžete hned, ale můžeme se domluvit i na pozdějším nástupu. Když nám pošlete Vaše CV s fotkou, rádi Vás pozveme na kávu a promluvíme si o možnostech budoucí spolupráce. V případě zájmu, prosím, kontaktujte organizační ředitelku Mgr. Miroslavu Řádkovou na miroslava.radkova@akf.cz nebo tel.: +420724558500