27. ADVENTNÍ KONCERT PRO VÝBOR DOBRÉ VŮLE – NADACI OLGY HAVLOVÉ

Předchozí Následující

02.12.2022 10:55

Koncert se uskuteční druhou adventní neděli 4. prosince od 19.00 hod. v koncertní síni v kostele sv. Šimona a Judy na Praze 1.

27. ADVENTNÍ KONCERT PRO VÝBOR DOBRÉ VŮLE – NADACI OLGY HAVLOVÉ

Vážení,
jako každoroční partner adventních koncertů Vás zveme i letos na 27. ADVENTNÍ KONCERT PRO VÝBOR DOBRÉ VŮLE – NADACI OLGY HAVLOVÉ. Na koncertě bude společně s Pražskými symfoniky účinkovat Brixiho akademický soubor, v kterém zpívají i zástupci naší kanceláře, JUDr. Jana Felixová a JUDr. Adam Felix, LL.M., Ph.D.!
Koncert se uskuteční druhou adventní neděli 4. prosince od 19.00 hod. v koncertní síni v kostele sv. Šimona a Judy.
Na letošním koncertu vystoupí Pražští symfonikové spolu s Romanem Patočkou, koncertním mistrem Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, se skladbami barokních skladatelů J. S. Bacha, A. Corelliho a G. J. Wernera. Dále bude účinkovat Brixiho akademický soubor s krásným písňovým repertoárem. Věříme, že tento program přispěje k Vašemu v adventnímu naladění.
Benefiční či adventní koncerty pro Výbor dobré vůle jsou od roku 1995 slavnostní příležitostí pro naše setkání spojená s hudbou a zpěvem a současně příležitostí k projevu solidarity s lidmi, kteří potřebují pomoc. Čistý výnos z dosavadních šestadvaceti koncertů dosáhl částky bezmála 24,3 milionů korun.
Více o koncertech zde